Пакеты с логотипом "Банан" 40 х 50 см.

Белый пакет 40х50 см. Плотность: 50 мкр. При печати плашки / золотом / серебром - цена просчитывается индивидуально.

Контактная информация

01.

Не боится влаги

Изделия могут использоваться как в помещении, так и на открытом воздухе

03.

Высокое разрешение

Изображение с фотокачеством 1440 dpi - видны самые мелкие детали

02.

Не выгорает

Даже через 5 лет работы на улице, Ваши рекламные материалы не потеряют первоначальной привлекательности

04.

Срок службы более 5 лет

На практике наши клиенты пользуются рекламными материалами на улице более 9 лет без потери качества

Друк пакетів Банан з логотипом - дуже ефективний і необхідний варіант реклами

Якщо вас цікавить недорога та ефективна реклама яка гарантує просування на ринку, пластикові пакетики з логотипом банан - це саме те, що вам потрібно. У реальному світі пластикові пакети - важлива особливість кожного. Але пакет банан з логотипом надовго буде нагадувати про вас. Друк логотипу на пакет Банан від нашої друкарні буде найнадійнішим і вигідним рішенням.

Чому 90% наших клієнтів вибирають пакет з банан з логотипом саме в компанії Чорним по Білому?
Не дивно, що довгий час використання пакету Банан, виготовлених у різних розмірах та кольорах, стало важливим елементом сучасного життя. Виготовлення пластикових пакетів для вас - це простий і недорогий спосіб подарувати кліентам якісні та найголовніше красиві та яскраві вироби. Наше обладнання та команда гарантують, що замовлення на друк пакетів будуть виконані з максимально точним кольоровим відтворенням. А виробництво поліетиленових пакетів відбудеться вчасно.

Пакет банан печать

У сучасному світі кожна компанія, що розвивається. Прагне представити її клієнтам традиційними способами. Не тільки використання пакетів з логотипами. І допомагає не лише підтримувати репутацію а і імідж бізнесу. Але також, створення додаткової реклами та просування бренду.

Часто трапляється так, що витрати на рекламу в газетах, на телебаченні або в соціальних мережах не окупаються самі. Або ж не привертають недостатньо уваги клієнтів. Тоді друк на пакетах є більш вигідним та ефективним способом. Будь то невелика компанія чи велика організація, стильний пакет з логотипом допоможе поширити інформацію про вашу компанію багатьом людям.

Що таке пакет Банан і чи замовити його Легко? У верхній частині пакету є ручка, схожа на справжній банан. Звичайно, ви користувались пакетом банан хоча б раз у житті і цінуєте зручність його. Така ручка не викликає дискомфорту в пальцях, тому що немає гострого кута. Вага банан пакета не зосереджений у кутку ручки через його округлої форми
Зручне розташування ручки допомагає забезпечити довговічність виробу. Пакет Банан виглядає стильно та оригінально. Малюнок або логотип на пакеті Банан майже не спотворюється через свою форму та розмір.

Печать на пакетах банан киев

Підприємці можуть перетворити цей зручний елемент упаковки на потужний рекламний інструмент. Банан пакети з логотипами використовуються майже в кожному бізнесі. Якщо компанія продає будь-який товар. Це може бути як магазини косметики та одягу, мережеві аптеки. Вони будуть використовувати пакет для передачі покупцеві. Друкуючи логотип, пакет Банан не тільки підкреслить репутацію компанії, але й представить її і іншим клієнтам, крім того, на відміну від інших рекламних засобів. Такі як друк візитівок, буклетів, листівок. Які також можна надрукувати в нас.

Спосіб друку шовкотрафаретом на пакеті Банан дозволяє точно відтворити колір зображення ручним методом нанесення фарби. Перевага шовкографії - це нанесення кольорів за допомогою системи Pantone, яка допомагає повністю переносити градієнти. Вирішивши замовити пакет з бананом, використовуючи логотип у шовкографії, ви можете бути впевнені, що логотип буде виглядати яскраво і красиво.

При виробництві пакетів, що мають логотип із шовкографією, колір просувається через сітки, які прикріплені до рами із закріпленою шириною краю. Звичайно, цей спосіб набору тексту досить важкий. Але це допомагає отримати найкращі результати. Логотип буде надрукований на банан пакетах спеціальними чорнилами, які відрізняються високою стійкістю до стирання.

Ненормальність методу друку на шовкографій полягає в тому, що він дозволяє використовувати велику кількість чорнила для друку. Товщина кольору дозволяє отримати яскравий логотип. Крім того, вищезазначені зображення довговічні. Тому один барвистий банановий пакет з логотипом може привернути необмежену кількість клієнтів. Чи можуть інші рекламні інструменти змогти підвищити ефективність при мінімальному бюджеті?

Компанія Чорним по Білому надає послуги з друку на упаковці. Друк на пакеті банан разом із використанням логотипів або іншої важливої ​​інформації для клієнтів. Ви можете замовити пакети з банан не тільки з логотипами. У будь-якому випадку логотип буде надрукований з найбільш точним кольоровим відтворенням.

Наші клієнти можуть вибрати до чотирьох кольорів на одній стороні упаковки!